Ev Eşyası Mobilya Depolama

Eşya Depolama Sektörü

İnsanlar eşyalarını belli bir dönem kullandıktan sonra farklı eşyalar kullanmak isterler. Önceki eşyaları daha sonra yeniden kullanabilmek amacıyla bizlerde mobilya ve eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Özellikle Şehiriçi nakliyat hizmeti almak istediğinizde bu hizmeti sizlere sunarken ayı zamanda eşya depolama hizmeti de sunmaktayız.

Taşınma sırasında evindeki eşyaları değiştirenler veya yeni mekanın dar olması sebebiyle eşyaların bir kısmını kullanamayacak olanlar eşya depolama hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda öncelikle eşyalarınızın keşif sırasında belirlenmesi ve depoda saklanmak üzere paketlenmesi gerekmektedir. Bu alanda ev eşyasının depolanmasını yanında özellikle İşyeri nakliyat konusunda da depo hizmeti alınmaktadır. İşyerinde ihtiyaç duyulmayan eşyalar depolarımızda istediğiniz zaman diliminde alınmak üzere özenle saklanmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetleri

Son yıllarda özellikle yaşam alanlarının sürekli değiştirilmesi sebebiyle kullanılan eşyaların da belli bir süre kullanıldıktan sonra depoya kaldırılması ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacınızı gidermek amacıyla sizlere eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Kullanmayacağınız ve belli bir süre depolanması gereken eşyalarınız için ücretsiz keşif yapmaktayız. Bu keşif sırasında eşyalarınızın depoda zarar görmeden uzun süre korunabilmesi için özel paketleme işlemi yapmaktayız.

Depolarımızda uzun süre kalan eşyalarınızın yeniden taşınması sırasında da sizlere mobilya eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Bu konuda depolama süresi bitmiş olan eşyaların istenen adrese hasarsız bir şekilde taşınması ve eşyaların yerine yerleştirilmesi oldukça önemli bir durumdur. Bu hizmeti sizlere profesyonel ekibimiz ile birlikte sunmaktayız.

Eşya Depolama Hizmeti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşadığımız evlerde veya çalışma alanlarımızda belli dönemlerde kullanmak üzere bazı eşyalarımızı kaldırmaktayız. Bu eşyaların güvenli bir şekilde korunması için eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı şehir içi veya şehirler arası nakliyat hizmeti almak istediğinizde sizin isteğiniz doğrultusunda depoya kaldırmaktayız. Depolama konusunda işlem yapılmasını istediğiniz eşyalarınızın paketlenmesi ve numaralandırılması konusunda hassas davranmaktayız.

Bursa Ev Nakliyat Depolarımızda özenle koruduğumuz ofis veya ev eşyalarınızı istediğiniz zaman sizlere teslim etmekteyiz. Depolarda numaralandırılan eşyalarınız teslim edilirken yine oldukça dikkatli bir şekilde asansörlü nakliyat hizmeti verilerek taşınmaktadır. Böylece sizlere vermiş olduğumuz nakliyat hizmetlerinde memnuniyetinizi kazanmış olmaktayız. Taşınma işini sizler için kabus olmakta çıkarmaktayız.