Hakkımızda

Bursa Ev Nakliyat Şirket çatısı altında 2018 yılında güçlerini birleştiren firmamız, memnuniyet ekseniyle çalışmalarına hız vermektedir. Doğru, güvenilir ve planlı hizmet kapsamında, nakliyat işinin gerekli şartlarını günden güne tamamlamaktayız. Eşyaların montaj ve demontajını gerçekleştiren, konusunda uzman 3 mobilya ustası ve taşıma-boşaltma işlemlerinde çalışan 12 personelimizle nakliyata ivme kazandırıyoruz. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yerinden alınıp nakliyeye uygun hale getirilmesi için kullanılan kapalı kasa tipi mevcut 3 kamyonumuzun yanı sıra 2 kamyonet ile araç filomuzu güçlü kılıyoruz. Bursa’dan Türkiye’ye uzanan hizmet götürme yarışında, sektöre ve insanlara yönelik mücadelemiz aralıksız sürmektedir.

Araç filosu ve deneyimli personel sayısını her geçen gün artıran Bursa Ev nakliye, taşımacılık sektöründe kendine özgü bir yer edinmek için yoğun çaba sarf etmektedir. Güvenilirlik kimliğini her daim yakasına takan firmamız, işinin sorumluluğunu bilmekte ve bu düstur ile yoluna bakmaktadır. Akılcı planlama, özenli çalışma, tecrübeli personel kadrosu ve daima güleryüzlü hizmet politikasından asla ödün vermiyoruz. Gelişen taşımacılık sektöründe kalıcı bir değer olma gayretimiz, müşteri memnuniyetiyle doğru orantılıdır. İnanıyoruz ki sadece mutlu müşteriler bizi zirveye taşır.

Kurulduğumuz günden beri üstlendiğimiz her işi layığıyla yerine getirerek Bursa’da aranan bir firma haline geldik. Müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar, işimize şevkle sarılmamızın anahtarıdır. Kaliteden taviz vermeden, ulaşılmayana ulaşmayı, gidilmeyen yerlere gitmeyi ilke ediniyoruz. Dürüstlük ışığında yol alanlar, yollarını asla kaybetmezler.